
Balogh Tímea a cseh T-Mobile új marketing-kommunikációs vezetője – interjú
„A játékszabályok minden közegben mások lehetnek, de az emberek alapvetően szeretnének kapcsolódni egymáshoz.”
Jövőálló szervezetével nyert ismét Randstad-díjat a Magyar Telekom
8. alkalommal bizonyult a hazai telco szektor legvonzóbb munkahelyének.
A digitalizáció lehetőségeit mutathatják be a fiatalok a Telekom kampányában
A vállalat szerint össztársadalmi érdek, hogy a digitális készségek elterjedjenek.
Vezetőváltás a Magyar Telekomnál
André Lenz érkezik a társasághoz.
Ezt keresik a munkavállalók egy új munkahelyen | Mennyire szeretik a munkájukat a magyarok? – Heti sajtószemle
Összefoglalónkban e heti sajtóanyagainkat olvashatjátok.
Változás a Magyar Telekom felsővezetésében
Friedl Zsuzsanna, a Magyar Telekom Chief People Officere 2024. január 1-től a T-Systems International-nél folytatja karrierjét Chief HR Officerként.
HR light: „Abból a sóhajból szeretnék minél többet, amikor azt érzem, 100%-osan élvezem azt a pillanatot, amiben épp vagyok...”
Interjú Sziget Ágnessel, a Magyar Telekom toborzási, tehetségmenedzsment és employer branding vezetőjével.
Dupla annyi kollégával és még több terület bevonásával folytatódik a 4 napos munkahét a Telekomnál
A 4 napos munkahét tesztelőjének úttörője, a Magyar Telekom beszámolt az első tapasztalatokról.
Változások a Magyar Telekom menedzsmentjében
Szabó Melinda, a jelenlegi kereskedelmi vezérigazgató-helyettes az anyavállalathoz igazol, utódja Pereszlényi Zoltán lesz.
