Bán Zoltán

Zoltán 2017-ben csatlakozott a MOL-csoporthoz, mint a csoportszintű javadalmazási és HR operáció vezető. A közel négy év alatt elsősorban az ügyfélközpontú javadalmazási megoldások bevezetésére, a digitális HR fejlesztésre és a humán erőforrás analitika terület kiépítésére fókuszált a Csoportszintű HR szervezetnél. 2021 óta ő vezeti a MOL-csoport Downstream HR csapatát.
Bauer Dávid
Dávid 2006-ban csatlakozott a MOL-csoporthoz és azóta különböző vezetői pozíciókat töltött be. 2017 óta a MOL magyarországi HR vezetőjeként dolgozott. 2019-ben országos feladatai mellett a csoportszintű Kutatás - Termelés HR vezetőjeként támogatta a szervezetet. 2021-ben az év HR-vezetőjének választották. Az elmúlt évben a komáromi Selye János Egyetem igazgatósági tagjává és az SZFE Budapest felügyelőbizottsági tagjává választották.


