hero
Becsült olvasási idő: 2 perc
Megtört a vendégmunkások hulláma: ezek fogják vissza a külföldiek érkezését

Az elmúlt hónapokban látványosan lassult a harmadik országból érkező munkavállalók beáramlása Magyarországra. A KSH legfrissebb adatai szerint ősszel a számuk hajszálnyival 100 ezer alatt volt. Ennek oka az ipari – főként az autóipari – gyengélkedés, a beruházások visszaesése, és a szigorodó szabályozás.

A Portfolio számolt be a külföldi munkaerő beáramlásának változásairól. A lap megkérdezte Mihályi Magdolnát, a Jobtain munkatársát, aki szerint nem véletlen a beáramlás megtorpanása: 

„A magyar munkaerő-tartalék mozgósítása még hangsúlyosabbá vált, a külföldi munkaerő behozatala ezzel párhuzamosan még szabályozottabb lett, ideértve a kormányhivatalok szigorúbb elbírálási folyamatait.”

A Trenkwalder vezetője, Nógrádi József is hasonló folyamatokról számolt be: „Nem állt le a külföldiek behozatala, de a töredékére zuhant.” A szakember szerint az igény körülbelül 30 százalékkal csökkent az elmúlt fél évben a tavalyi év hasonló időszakához képest. Hozzátette: „A nyitott pozíciókra megjelentek a hazai munkavállalók, és ezért a szervezetek már nem annyira nyúlnak aktívan ehhez az eszközhöz.”

Ez persze nem tart örökké. Nógrádi úgy látja, hogy „amikor már biztos a gazdasági növekedés, és a beinduló megrendelésekre stabilan lehet építeni, valamint elfogyott a hazai munkavállaló, akkor változhat a behozatali igény.” Hosszú távon viszont elkerülhetetlen lesz a vendégmunkások alkalmazása, mivel a magyar munkaerőpiacon évről évre több a kilépő (nyugdíjba vonuló), mint a belépő (pályakezdő).

A globális helyzet is nehezíti a munkaerőpiaci helyzetet

Az ipari lassulás nem csak Magyarországon, hanem Európa-szerte érezteti hatását. Az autóipar, amely évek óta húzóágazatnak számít, jelenleg az egyik legnehezebb időszakát éli. Az elektromos átállás lassúsága, a kínai konkurencia nyomása és a gyenge eladások miatt több nagy európai autógyártó kényszerült létszámleépítésre.

A Volkswagen például tíz németországi gyárából legalább hármat bezárna, és több tízezer munkavállalótól válna meg, nem csak az érintett üzemek dolgozóitól. Az Audi is jelentős létszámcsökkentést tervez, középtávon több ezer főt érinthetnek az elbocsátások.

Az autóipari beszállítók sincsenek könnyű helyzetben: a német Schaeffler több ezer munkahelyet szüntet meg, miközben a Northvolt, Európa legnagyobb akkumulátorgyártója a túlélésért küzd. A Bosch sem maradt ki a sorból – nemrég bejelentett létszámcsökkentési programjuk miatt 8-10 ezer munkahely kerülhet veszélybe Németországban.

Az ipari bizonytalanságok és a gazdasági stagnálás miatt tehát nemcsak a vendégmunkások behozatala csökkent, hanem az egész munkaerőpiacot megbolygatta a helyzet – nemcsak nálunk, hanem egész Európában.