hero
Becsült olvasási idő: 1 perc
Így előzheted meg a munkahelyi pletykaáradatot

A munkahelyi pletyka sokszor nem egyéni probléma, hanem a rossz szervezeti kommunikáció jele. Aki a szóbeszéd középpontjába kerül, gyakran nem tudja, hogyan reagáljon.

A belső kommunikáció lehet az egyik ok

„A munkahelyi pletyka jelenléte egyik jele lehet annak, hogy nem jól működnek a szervezet belső kommunikációs csatornái” – mondta dr. Zelena András, a Budapesti Gazdaságtudományi Egyetem habilitált egyetemi docense a Díványnak. Ez lehet a vezető és dolgozók, dolgozók egymás közti, vagy a társosztályok közötti kommunikáció.

A szakember szerint a pletyka mögött gyakran az áll, hogy az emberek nem értik a körülöttük történő dolgokat. „Az információhiány vagy az úgynevezett szándéktulajdonítás sokszor pletykát szül.”Ilyenkor az emberek magyarázatokat keresnek arra, amit nem értenek, mert szeretjük érteni a világot és a körülöttük történő dolgokat.

Például, amíg nem létezett a meteorológia és az éghajlattan tudománya, addig az emberek úgy gondolták, hogy biztos azért villámlik, mert például haragszanak az égiek, vagy nem volt megfelelő az áldozatbemutatás, s a villám az égi harag jele.

Egy másik ok az információbrókerség, vagyis az, hogy szeretjük magunkat jól értesültnek mutatni. „Ha adunk magunkról némi információt, tudatosan kell kommunikálnunk döntéseinket, viselkedésünk okait, így tudni fogják mások, hogy miért van rossz kedvünk, miért vagyunk ingerültek, vagy miért nem járunk dolgozni.” Ez a tudatosság a szakember szerint csökkentheti a szóbeszédet.

A pszichológus arra is felhívja a figyelmet, hogy az intim szféra kapcsán a jó arányérzéket mindig meg kell tartani, vagyis nem kell mindent megosztani magunkról. A szakértő szerint, ha szeretnénk megelőzni vagy visszaszorítani a pletykát, nyissunk a munkahelyi közösség felé, osszuk meg magunkról a legszükségesebb információkat, és törekedjünk arra, hogy ne legyünk kívülállók, hanem értékes csapattagként tekintsenek ránk.

(Borítókép: Adobe Stock)