hrpwr.hu
Becsült olvasási idő: 1 perc
Díjesőben részesült a Vodafone well-being programja

Hétfőn, október 7-én zajott le a HRKOMM Award 2019 díjátadója a Palack Borbárban, ahol az egyik nyertes pályázat a Vodafone Magyarország Re-Charge programja volt. A Vodafone komplex munkahelyi jólléti programja a HR-plusz: A kötelezőn túl kategórián belül az Egyéb munkavállalói jóllétet célzó intézkedések aranyérmét vihette haza.

TÁMOGATOTT TARTALOM

Kissné Polgár Tünde, Head of Strategic Sales and HR, AYCM zsűritag és a versenyt támogató szponzor egy különdíjat is megítélt a kimagasló munkának.

 

A Re-Charge egy komplex munkahelyi jólléti program, amely az állandó elemek (mint például kedvezményes irodai masszázs és jóga, negyedévente megújuló sporttámogatás vagy éves egészségügyi állapotfelmérés és testparaméter-mérés) mellett tematikus napokat is tartalmaz. Ezek közt például Havi Learning Day-eket (a vállalat fontosabb területeiről előadások havonta egy pénteken, egészséges ebéddel), az iroda melletti mozgó piacot, egészségesétel-készítő workshopokat találunk, de emellett standup humorist előadáson is részt vehetnek a dolgozók a stresszkezelés jegyében. Minden negyedévnek megvan a maga Re-Charge Kihívása, és a Re-Charge dimponáló digitális jelenléttel (honlap, alkalmazás, news, streamelt előadások, belső, digitális city lightok) is rendelkezik.

A zsűri a munkavállalói jóllétet célzó intézkedés tervezésben és kivitelezésben egyaránt kimagasló volta mellett a pályázat sokoldalúságát is díjazta.

„Pénzügyi, szakmai és emberi támogatást szerettünk volna adni a Vodafone Magyarország munkatársainak, hogy munkaidejükön kívül újra feltölthessék „a lemerült elemeiket” –  úgy, hogy a közösségi célok előtérbe kerülhessenek. A testi-lelki-szellemi feltöltődést segítjük, és közben összehozzuk a sokféle területen dolgozó munkatársainkat” – foglalja össze a nyertes pályázat a Re-Charge célkitűzéseit. (X)