Szeptemberi MOTIVÁCIÓ, októberi KÉKGALLÉROS HR KIHÍVÁSOKés novemberi WELLBEING havi témáinkhoz hasonlóan a következő négy hétben is számtalan tartalmat hozunk majd nektek. Pszichológusok, coachok, szervezetfejlesztők és HR szakemberek írásaival találkozhattok majd, melyeket ezúttal is az Exkluzív rovatban értek majd el.
Az év végéhez közeledve érdemes egy kicsit visszatekinteni: hogyan alakult az évünk? Miben sikerült közelebb kerülnünk a céljainkhoz? Mi az, amit év elején megfogadtunk, kitűztünk magunk elé, és hogyan alakult ezekhez viszonyítva az évünk? Mire vagyunk büszkék és miért vagyunk hálásak? Mi és ki az, ami és aki a legtöbbet tanította nekünk idén?
Ahhoz, hogy ne csak végigrohanjunk az életünkön, fontos olykor helyet adni a visszatekintésnek, a lelassulásnak, a tanulságok levonásának és a sikerek megünneplésének. Decemberben többek között ezekhez a témákhoz igyekszünk nektek inspirációt adni.
Most pedig nézzük, miért érdemes velünk tartani, íme egy kis ízelítő a decemberi témáinkból:
- Hogyan érdemes lezárni az évünket?
- Hogyan tudjuk összegezni mindazt, ami velünk történt idén?
- Hogyan tudjuk megünnepelni sikereinket?
- Miként tudjuk integrálni az évünk történetébe a kevésbé pozitív élményeinket, kudarcainkat, hibáinkat?
- Miképpen tudunk lelassulni, befelé figyelni az év utolsó napjaiban?
- Hogyan készüljünk tudatosan a 2023-as évünkre?
- Mi a sikeres célkitűzés titka?
Tartsatok velünk az év utolsó hónapjában is, zárjuk együtt a 2022-es évet!


