Utolsó esély: már csak péntek éjfélig tudtok nevezni a HRKOMM Awardra!

Utolsó esély: már csak péntek éjfélig tudtok nevezni a HRKOMM Awardra!

Már csak pár nap, és lezárul a HRKOMM Award nevezési határideje. A versenyt idén ötödik alkalommal rendezzük meg, és a különböző cégek HR-rel és kommunikációval foglalkozó szakembereinek, illetve ilyen tevékenységeket végző szervezetek, ügynökségek legjobban sikerült munkáit várjuk pályázat formájában. Minden évben megújítjuk a zsűritagok listáját is, idén az új tagokhoz csatlakozott Gigler Anita, a Rossmann Magyarország HR vezetője; Simon-Göröcs Lili Melinda, a Profession.hu HR igazgatója és Takács István, a Vodafone Magyarország Employer Branding és belső kommunikációs vezetője.