Mikor hogy dicsérj?

Mikor hogy dicsérj?

Mielőtt belekezdesz a cikk elolvasásába egy pillanatra gondold végig, hogy az utóbbi egy hétben hány visszajelzést kaptál a környezetedtől. Hányszor figyelmeztettek, hogy valamit másképpen kéne tenned, és hányszor mondták, hogy jó az, amit csinálsz? Számolj! A legalább egy, már kiváló eredmény, ha ennél magasabb a szám, akkor kiváltságos helyzetben vagy.

És te már tudod, hogy kell jól visszajelezni?!

És te már tudod, hogy kell jól visszajelezni?!

Bármennyire is alap dolognak tűnik, visszajelzést adni egy kollégának, pláne egy vezetőnek nem is olyan könnyű dolog.

Aranyszabályok a visszajelzésről: ha már csinálod, csináld jól!

Aranyszabályok a visszajelzésről: ha már csinálod, csináld jól!

Magyarországon egyelőre még kevés helyen van rendesen kiépítve a visszajelzés kultúrája, holott a legtöbb munkavállaló sok esetben azért elégedetlen a jelenlegi munkahelyén, mert nem kap elég visszacsatolást a vezetőitől. Azonban, a visszajelzés önmagában nem feltétlenül motiváló, van néhány aranyszabály, amit érdemes szem előtt tartani, hogy ne süljön el balul a dicséret.

Mi áll a megtévesztő visszajelzések hátterében?

Mi áll a megtévesztő visszajelzések hátterében?

A vezetők feladata, hogy irányítsák a csapatuk munkáját, és segítsék a dolgozók fejlődését. Ehhez meg kell találniuk a hangot egyénileg és csoportosan is, ők felelnek továbbá az olyan munkakörnyezet megteremtéséért is, amelyben mindenki a legjobbat tudja nyújtani. A vezető az előrelépéseket a megfelelő dicséretek és konstruktív kritika segítségével tudja elérni, viszont sokszor a vezetői visszajelzés félresiklik, így nem hogy segíti, hanem sokszor akadályozza is a munkát. A Pénzcentrum írásából megtudhatjuk, mi áll a megtévesztő visszajelzések hátterében. 

Ezért éri meg elismerned a munkavállalódat!

Ezért éri meg elismerned a munkavállalódat!

A modern munkahelyi kultúra máig esszenciális alapköve a munkaerő elismerése (“employee recognition / employee appreciation”). Ám ez gyakran kimerül a fantáziátlan vagy egyszerűen kínos látszatmegoldásokban. Ez az írás egy kétrészes cikk első fele, melyben Dr. Kalmár Péter 5 nyomós érvet hoz arra, hogy miért érdemes túllépni az elcsépelt módszereken.

Te képes vagy elfogadni a dicséretet?

Te képes vagy elfogadni a dicséretet?

Elsőre nagyon egyszerűnek tűnik a kérdés, de valójában egyáltalán nem az. Számtalan olyan vezető van, aki remekül teljesít, de ha a felsőbb vezetés, vagy akár egy hasonló pozícióban lévő ember dicséretet fogalmaz meg az irányába, akkor nem tud vele mit kezdeni. Mit tudsz tenni ilyen esetben? Hogyan lehet ezen változtatni? Juhászné Ráthgéber Réka Lifestyle & Business coach, a Válts Pozitívan Blog írójának vendégcikke.

Ezért dicsérd meg minden pénteken a munkatársakat!

Ezért dicsérd meg minden pénteken a munkatársakat!

Sokat hallani manapság a hála gyakorlásáról, a hálagyakorlatok elsajátításáról – nemrég mi is szenteltünk egy hosszabb cikket  a témának. A munkahelyi hálálkodás ehhez képest még mindig erősen alulértékelt tevékenységnek számít: nehezen dicsérjük egymást, és ha meg is tesszük, gyakran akkor sem úgy sül el, ahogyan kellene. Márpedig amikor dicsérünk, azzal a hálánkat fejezzük ki a megdicsért iránt, ez pedig mindenképp hasznos tevékenység: a dicséret és a hála társadalmunk, társas kapcsolataink egyik mozgatórugója. J. T. O'Donnell HR-szakember, a WorkItDaily.com nevű karriercoaching oldal CEO-ja a LinkedInen adott hasznos tippeket a témában.

Ha már dicsérsz, csináld jól!

Ha már dicsérsz, csináld jól!

Magyarországon egyelőre még kevés helyen van rendesen kiépítve a visszajelzés kultúrája, holott a legtöbb munkavállaló sok esetben azért elégedetlen a jelenlegi munkahelyén, mert nem kap elég visszacsatolást a vezetőitől. Azonban, a visszajelzés önmagában nem feltétlenül motiváló, van néhány aranyszabály, amit érdemes szem előtt tartani, hogy ne süljön el balul a dicséret.

5 tipp, hogyan adjunk negatív visszajelzést!

5 tipp, hogyan adjunk negatív visszajelzést!

Vezetőként nem könnyű meglelni a tökéletes egyensúlyt. Mindenki szeretne jó vezető lenni: olyan, aki törődik az alkalmazottai boldogságával, egészségével, a munka és a magánélet egyensúlyával, és így tovább. Csakhogy eközben azt is biztosítanunk kell, hogy a teamünk 100%-os teljesítményt nyújtson, ez pedig olykor szükségessé teszi, hogy negatív – és konstruktív – visszajelzéseket adjunk.

Így ne dicsérd a munkavállalódat!

Így ne dicsérd a munkavállalódat!

Ha nem a megfelelő dicséretet vagy teljesítményértékelést alkalmazzuk, az versengéshez és csalódottsághoz vezethet – figyelmeztet Shawn Achor pszichológus, harvardi professzor és munkahelyiboldogság-kutató.  

Nem kerül semmibe, mégis felér egy havi fizetéssel. Mi az?

Nem kerül semmibe, mégis felér egy havi fizetéssel. Mi az?

Hallottak már negaholista szerveztekről? Olyan helyekről, ahonnan azért folyik ki a pénz, mert a vezető nem tudja hogy kell pozitívan hozzáállni a dolgokhoz?