
Ilyen hangulatban telt a 2024-es HRKOMM Award és OMC Award díjátadója
Rövid beszámolónk az október 17-ei díjátadónkról.
Ipari HR Konferencia 2024 – Digitalizáció, megtartás és vezetőképzés (2. rész)
Október 3-ai konferenciánkról készült beszámolónk folytatása.
Beszámoló a VI. Nagy Employer Branding Napról: „Minden cégnek van employer brandingje, akkor is, ha tud róla, akkor is, ha nem”
Nagy Dia és Szaller Dávid gondolatait tolmácsoljuk.
Első beszámoló a VI. Nagy Employer Branding Napról
Fókusz a munkavállalói megtartáson, a D&I stratégia kialakításán és az MI vállalati használatán lesz 2024-ben.
Mivel az oktatási intézmények nem teszik meg, a cégeknek kell kiképezniük a munkaerőt
Beszámoló a gyártószektor HR-kihívásait tárgyaló konferenciánkról.
