Az idén 35 éves NEXON innovatív (és papírmentes) digitális bér- és HR-megoldásaival nemcsak ügyfelei hatékony működéséhez, munkavállalói elkötelezettségének növeléséhez, hanem a környezet kíméléséhez, az ökológiai lábnyom csökkentéséhez is hozzá kíván járulni.
Virtuálisból átültetve a valóságba
Az elmúlt évben a szakmai konferenciákon, kiállításokon a NEXON standjához látogatók, az "Ültess velünk egy fát" kezdeményezés keretében virtuálisan ültethettek egy-egy fát, amiket most valóban el is ültettek a cég munkatársai. A múlt hét péntekén a Skanzenben, egy fasor telepítését támogatta a vállalat anyagilag, és 50 önkéntes munkatársa saját kétkezi munkájával.
Az Alföld tájegységben telepített díszkörtefák kapcsán Dr. Cseri Miklós, a Szabadtéri Néprajzi Múzeum főigazgatója személyesen is megköszönte az elvégzett munkát és a támogatást a jelenlévőknek, majd hozzátette, hogy reméli ez a kezdeményezés jó inspirációként szolgál majd más vállalatok és egyének számára is.
Elkötelezettség a társadalmi felelősségvállalás mellett
A NEXON évtizedek óta számos kezdeményezésben vesz részt a felsőoktatásban, tevékeny szerepet vállal különböző mentorprogramokban, az Országos Bérügyviteli Bajnokság alapítója, továbbá önkéntes tevékenységeken és közösségi projekteken keresztül a jövőben is aktívan részt vesz a karitatív és környezetvédelmi programokban.


