Sorozatban a harmadik alkalommal, 2026-ban is a legjobb magyarországi munkáltatók közé került a Yettel a független nemzetközi intézet, a Top Employers Insitute auditja alapján. A kiemelkedő munkáltatói gyakorlatokat tanúsító globális intézmény megmérettetése lehetőséget ad arra, hogy a vállalatok objektív viszonyítást kapjanak a nemzetközi piacon, az értékelés pedig segít formálni a HR stratégiát, kijelölni a hosszabb távú célokat. A cégcsoportban a hazai vállalaton kívül a bolgár Yettel is megszerezte a minősítést. Magyarországról idén összesen 21 cég került a listára.
A Yettel 2025-ös fejlesztéseit elsősorban a szervezeti működés javítása motiválta. Az elért eredményeknek köszönhetően a vállalat a tavalyi értékeléshez képest mintegy 20 százalékpontos előrelépést ért el a munkáltatói márka, a kiválasztás, az onboarding és a szervezeti kultúra területén, valamint több témában is jelentősen meghaladta a minősítést elérő cégek átlagát – többek közt a munkatársi elköteleződést támogató folyamatokkal, az erős kompenzációs csomaggal, a munkatársak visszajelzéseire építő kultúrával, valamint a munkakörnyezettel.
A jelenleg egy transzformációs folyamatban lévő mobilszolgáltató 2025-ben számos kihívással szembesült, amelyek új kompetenciákat és új működésmódok meghonosítását hozták el.
„Valamennyi elismerésre büszkék vagyunk, de a több hónapon keresztül, nemzetközi mezőnyben zajló, adatalapú audit különösen fontos számunkra, mert visszaigazolja munkatársaink eredményeit, valamint sikeres munkáltatói jelenlétünket a munkaerőpiacon” – mondta el Szalai Enikő, a Yettel HR vezérigazgató-helyettese.
(Borítókép: Adobe Stock)


