
Új vezetőkkel erősít a Rossmann
Szimeiszter Éva és Czeglédi Miklós érkezik a szervezethez.
Munkahelyet váltananánk a magyarok? | Vezetőségi változás a Rossmann-nál – Heti sajtószemle
E heti sajtóhíreink egy helyen.
Távozik Flórián László a Rossmann Magyarországtól
Átmenetileg Németh Kornél ügyvezető igazgató veszi át a helyét.
Ezt keresik a munkavállalók egy új munkahelyen | Mennyire szeretik a munkájukat a magyarok? – Heti sajtószemle
Összefoglalónkban e heti sajtóanyagainkat olvashatjátok.
A magyarok fele boldognak érzi magát? | Bevezetés előtt megfontalandó az új lehetőség | A fiataloknak fontos a pénzügyi siker – Heti sajtószemle
A héten történt legjelentősebb HR, foglalkoztatási és üzleti események összegzése.
28000 négyzetméteres logisztikai központ, 4000 négyzetméteres iroda a terv 2025-ig a Rossmann-nál
Hosszú távra tervez a Rossmann Magyarországon.
Szabadnap a december 24-e a Rossmannál
A cégvezetés egyhangúan megszavazta a kollégák számára biztosított szabadnapot.
Ismét több száz millió forintot fordít a Rossmann béremelésre
Másodszor emel bért idén a Rossmann.
A Rossmann új kampányában mondvacsinált munkahelyi előnyöknek állít görbe tükröt
Öleléskuponnal nehéz elnyerni a “Legjobb munkahely” címet, na de halpedikűrrel?
Új HR vezető a Rossmann-nál: emberközpontúság és digitalizáció
Női vezetőként és anyaként tudja, milyen nehéz megteremteni az egyensúlyt. (x)
