
A női egészség üzleti kérdéssé vált
Nagy Márta: Elkerülhetetlen, hogy a hazai cégek foglalkozzanak a menopauza munkahelyi hatásaival
Nem a kórházakban dől el az egészségügy jövője
Az ellátás egyre inkább az emberek mindennapi életébe költözik.
Akár 20%-kal hatékonyabbak lehetnek a magyar vállalatok egy új módszerrel
Prevenció és wellbeing új dimenzióban.
Hetente közel egy napot gondoskodnak másokról a 40 feletti magyarok
Sokan mégis magányosnak érzik magukat.
Ne a tökéletes alvást hajszoljuk, de hagyjunk elegendő időt a pihenésre
Szakértői tanácsok az alvás világnapjára.
Mit tesz a munkavállalók mentális állapotával a digitális munkatempó?
A folyamatos elérhetőség ára.
Jót tesz az egészségünknek, ha barátkozunk a munkahelyen?
Növelheti a munkahelyi elégedettségünket, hogy egyet említsünk a jó dolgok mellett.
Szabadnap szakítás miatt? A dolgozók 43 százaléka élne a lehetőséggel.
A munkavállalók harmada vett ki szabadságot egy komolyabb szakítás miatt.
Ezért nem működik a legtöbb vállalati wellbeing-program
A gyümölcsnap nem gyógyít és nem tart meg.
Csak minden tizedik magyar érzi magát energikusnak
Fáradtabbak vagyunk, mint gondolnánk.
Így előzhető meg a téli depresszió
Mikor van szükség szakember segítségére?
Ettől szenvedünk leginkább a munkahelyen
A megkérdezettek fele szerint a digitális technológiák meghatározzák a feladatvégzés tempóját.
Pszichológusok szerint a pár mondatos beszélgetések is javíthatják a mentális jóllétünket
Egy mosoly és pár mondat is adhat egy kis lendületet a napnak.
Így őrizhető meg a januári lelkesedés az életmódváltáshoz
Miért nem működnek a túlzott januári tervek?
