hero
Becsült olvasási idő: 2 perc
Az ökológiai lábnyom csökkentése a legtöbb vállalat szívügye?

A K&H fenntarthatósági index legfrissebb adatai szerint a magyar vállalatok körében két kiemelt terület rajzolódik ki a fenntarthatósági törekvésekben: az energiafelhasználás csökkentése és a munkavállalók környezetbarát munkába járásának támogatása. Energiahatékonysági intézkedéseket a szervezetek elsöprő többsége tett és továbbiakat is tervez, míg a munkavállalói fenntartható közlekedés elősegítése az egyik leggyorsabban növekvő prioritássá vált. A legegyszerűbben megvalósítható szelektív papírgyűjtés és a papírhasználat azonban továbbra is a leggyakoribb ökolábnyom-csökkentés a vállalatok gyakorlatában.

Az energiafelhasználás csökkentése mindent visz

Az energiafelhasználás csökkentése továbbra is prioritás a vállalatok számára, amit az mutat, hogy a 2024 második felében mért 86 százalékos arány az eddigi legmagasabb érték. Ami nem csoda, hiszen az ukrajnai háború meredek költségnövekedést okozott az energiaárakban: a fenntarthatósági index első adatfelvételekor, 2022. első félévében még csak 72 ponton állt. 

Számos vállalat modernizálja informatikai eszközeit, gépeit és berendezéseit, hogy hatékonyabb megoldásokat alkalmazzon.

Informatikai eszközök és gépek energiatakarékos cseréjét a vállalatok 81 százaléka vállalta vagy tervezte, a gépjárművek környezetbarátabbra történő cseréjét tervező szervezetek aránya pedig az előző félévi 47-ről 54 százalékra emelkedett. Mindeközben a veszélyes hulladékot továbbra is a vállalatok 54 százaléka kezeli környezetbarát módon.

Ugyanakkor, míg a cégek nagy része az energiahatékonyságot célzó lépéseket tesz, addig a zöldenergia használata továbbra is marginális: a vállalatok mindössze 4 százaléka vásárolt vagy tervez vásárolni zöldenergiát, a teljes energiafogyasztáshoz viszonyított használati aránya pedig csak 1,8 százalék – igaz, ez az eddigi mérések legmagasabb értéke.

Munkavállalók támogatása és papírfelhasználás csökkentése

A munkavállalók fenntartható közlekedésének támogatása (bérletek, biciklitárolók például) kiemelt figyelmet kapott az elmúlt időszakban: a vállalatok négy tizede már tett lépéseket annak érdekében, hogy a dolgozókat környezetbarát munkába járásra ösztönözze – fél évvel ezelőtt ez az arány még 30 százalék alatt volt. 

A papírfelhasználás csökkentése fontos szempont maradt, feltehetően azért is, mert nem igényel komolyabb beruházást. A cégek 92 százaléka már tett lépéseket ezen a téren, például egyre több szervezet vált digitális megoldásokra a papíralapú folyamatok helyett, a szelektív papírgyűjtés és az újrahasznosított papír használata is egyre elterjedtebb.

Amire kevesebb figyelem jut: vízhasználat csökkentése, hőszigetelés, természeti erőforrások 

Bár több területen növekedést láthatunk, bizonyos fenntarthatósági lépések háttérbe szorultak 2024. második felére. A legszembeötlőbb és aggodalomra ad okot, hogy 

két éve folyamatosan szorul vissza azon vállalatok aránya, amelyek a vízfelhasználásukat csökkentik: a most mért 31 százalékos arány a mélypont

– a fenntarthatósági index soha nem mutatott még ilyen alacsony arányt. Két másik tevékenységben is soha nem látott mélységbe zuhant a mutató: a természeti erőforrások kíméletes felhasználását preferáló vállalatok aránya 9, míg a környezetvédelmi szervezetek támogatásának aránya 7 százalékra esett vissza. De ugyanígy csökkent az ingatlanok hőszigetelése is: jelenleg a szervezetek fele foglalkozik ezzel.

CSR: az etikus viselkedés előtérben

A CSR-tevékenységek közül kiemelkedik az etikus üzleti viselkedés fontossága, amelyet a vállalatok 61 százaléka tart kiemelt témának. Azokat a cégeket viszont, amelyek rendelkeznek fenntarthatósági stratégiával, leginkább az alkalmazottakkal szembeni méltányos bánásmód foglalkoztatja (74 százalék), de a felmérésben résztvevő összes vállalat számára is ez a második leggyakoribb téma (58 százalék). A legnépszerűbb CSR-témák között van még a munka-magánélet egyensúlyának támogatása, az őszinte marketingkommunikáció és a sokszínű munkahelyek létrehozása is. 

Összességében viszont azon szervezetek 29 százalékos aránya, amik egyik témával sem foglalkoznak, a múlt félévi 33 százalék után a legmagasabb, azaz tízből három vállalat egyáltalán nem érzi fontosnak a társadalmi felelősségvállalást, ami nem túl kedvező jel.