
A visszaélésbejelentési rendszer első éve – tapasztalatok
A Munipolis hazai vezetője foglalta össze az eredményeket.
Tapasztalatok a visszaélés-bejelentő rendszerekről
2023 nyarától a nagyobb cégeknek, decembertől már az 50-249 főt foglalkoztató vállalatoknak is kötelező volt bevezetni a rendszert.
Ezért hasznos a cégeknek a visszaélés-bejelentési rendszer
Egy jól működő visszaélés-bejelentési rendszer hosszú távon a tulajdonosi érdekeket védi.
Ezeket a fontos teendőket kell elvégezniük a cégeknek a visszaélés-bejelentési rendszerekkel kapcsolatban
A Baker McKenzie ügyvédi iroda minden fontos információt összegyűjtött.
Korrupció, csalás, mulasztás – avagy így léphetünk fel a munkahelyi visszaélések ellen
Miért szükséges a „whistleblowing”, vagyis a visszaélés-bejelentés szabályozása?
