
A pandémia óta értékesebbnek érezzük az időnket, mégis többet dolgozunk, mint előtte
Megváltozott a dolgozók időhöz való viszonya.
Így szabja át az irodai munkavégzést a járvány
Ezért nem mennek vissza az irodába a dolgozók.
A vállalatok 83%-a vált legalább egyszer az elmúlt évben kibertámadás áldozatává
Az otthoni munkavégzés miatt egyre gyakoribbak a digitális térben történő támadások.
A pandémia óta jelentősen nőtt a pszichológushoz fordulók száma
A koronavírus csak felerősítette azokat a mentálhigiénés panaszokat, amelyekkel a magyarok egy része küzd.
Negatívan hathat a munkavállalók karrierfejlődésére a tartós távmunka
Ez a hatás a fiatalokat érinti a legerőteljesebben.
5 trend, ami alapjaiban határozza meg a kkv-k működését 2022-ben
A pandémia jócskán felforgatta a kkv-k életét, de egyben lehetőséget is teremt a megújulásra.
Hogyan hatott a járvány a munkanélküli fiatalokra?
Új kutatást készített az #énjövőm program.
Mit tehetünk, hogy a pandémia után is fenntarthatóbban éljünk?
Hogyan látja a fenntarthatóság kérdéskörét a Z, az Y, az X generáció és a baby boomerek a világjárvány második évében?
Könnyen vették a járvány okozta kihívásokat a kisvállalkozások
Háromból két hazai kisvállalkozásnak nem okozott gondot a pandémia miatti átállás.
Komoly a tét, sok kisvállalkozás aggódik az évvége miatt
Az évvégén múlhat a teljes pénzügyi évük.
Jobb, ha idén is virtuális karácsonyi bulira számítunk
A negyedik hullám nem biztos, hogy lehetővé teszi a személyes céges rendezvényeket.
A kötelező oltás bevezetése még nagyobb munkaerőhiányt jelenthet a cégeknek
A megkérdezett cégek közül egyetlen egy sem tervezi, hogy kötelezővé teszi alkalmazottai számára a koronavírus elleni védőoltást.
A magyar munkavállalók kétharmada szenvedett hátrányt a pandémia miatt
A foglalkoztatottak negyedének csökkent a jövedelme, tizedének pedig teljesen megszűnt a munkaviszonya.
