Mi lesz emberi kapcsolatainkkal a járvány után?

Mi lesz emberi kapcsolatainkkal a járvány után?

A COVID-19-el kapcsolatos intézkedések megkívánták tőlünk a szociális távolságtartást. Úgy tűnik, erőfeszítéseink nem hiábavalóak: működik a járványgörbe ellaposítására tett kísérlet, ám érdemes feltenni a kérdést: milyen hatással lesz ez az időszak a jövőbeli szociális kapcsolatainkra?