4 gyanús jele annak, hogy ideje hanyatt-homlok menekülni az új munkahelyedről

4 gyanús jele annak, hogy ideje hanyatt-homlok menekülni az új munkahelyedről

15 év egy munkahelyen? Vagy esetleg több? Biztos vagyok benne, hogy neked is nagyon kéne keresgélned a baráti körödben olyan embert, aki ilyen hosszú időt eltöltött egy cégnél. A statisztikák, felmérések szerint az átlagos idő, amit egy munkavállaló eltölt egy munkáltatónál, kb. 3–5 év. Ezen tendenciák mellett elkerülhetetlen, hogy az ember néha ne „nézze be” a munkahelyváltást. Na de mik is az árulkodó jelek, illetve mit tehetünk, ha már megszereztük rémálmaink munkahelyét? És a másik oldalról, HR-esként mire kell ügyelnünk: milyen kép ne terjedjen el lehetőleg a cégünkről?