
Talán neked is egy passzív-agresszív kollégával van dolgod?
A passzív-agresszív viselkedés nemcsak a kollégák életét, de az egész iroda légkörét megmérgezheti.
Így kezelhetjük a passzív-agresszív kollégákat
Majdnem minden munkahelyen van olyan személy, aki viselkedésével kiakasztja a többi kollégát. A passzív-agresszív egyén rendszerint hárítja a felelősséget, feszegeti a határokat, nem tartja be a határidőket, és ezzel folyamatos konfliktushelyzetet generál. Legrosszabb esetben az ilyen munkatárs még az egész szervezetet is szabotálhatja. De mi a legalkalmasabb módja az ilyen viselkedés kezelésének? A HRCENTRUM tippjei.
