
A legjobb embert vettem fel?
Ha vezetőként új embert veszünk fel (főleg egy sok energiát igénylő kiválasztási folyamat után), akkor teljesen törvényszerű, hogy torzul az ítélőképességünk, és önigazolásokat keresünk? Mennyi idő kell ahhoz, hogy reálisan lássuk „saját felfedezettünk” beválását?
