
Miért hagyják a munkavállalók, hogy mérgező főnökök vezessék őket?
Az emberek 87 százaléka találkozott már toxikus vezetővel.
Segítség! Toxikus főnök vagyok?
Mindannyian ismerünk toxikus embereket, saját magáról azonban senki nem állítaná jó szívvel, hogy mérgező személyiség(jegyekk)el bír. De akkor hogy is van ez valójában? Mindig csak a másik ember lehet mérgező, mi magunk mindig ártatlanok vagyunk?... Vezetői pozícióban különösen ártalmas, ha a toxikusság jeleit mutatjuk, épp ezért érdemes végigvennünk, melyek is ezek a jelek.
