Ez az ausztrál cég azért ad ingyen szabit, hogy „csak élj"

Ez az ausztrál cég azért ad ingyen szabit, hogy „csak élj"

Miközben mi magyarok igyekszünk sakkozni a szabadságainkkal, hogy beleférjen a szűkös időbe a nagyszülők meglátogatása, egy családi balatonozás a gyerekekkel, és még maradjon egy kis idő majd egy romantikus hosszú hétvégére is a párunkkal, addig egy ausztrál vállalat 12 hetet biztosít a munkavállalóinak, hogy tudjanak egy kicsit élni is, a munka mellett.