
A magyarok csaknem kétharmada nem bánná a munkahelyi kötelező tesztelést
Már a nyár folyamán fokozatosan emelkedni kezdett a diagnosztizált COVID-19-fertőzöttek száma, és ahogy közeledett szeptember 1-je, egyre meredekebben nőtt a betegszám. Minden azt sugallja: joggal tarthat a lakosság a második hullámtól. Szakértők szerint rendszeres, átfogó tesztelésre lenne szükség, legalább bizonyos munkakörökben. A Pénzcentrum online felmérést készített arról, mit gondolnak a magyarok arról, szükség van-e rendszeres tesztelésre, és ha igen, milyen munkakörökben lenne a legfontosabb ezeket rendszeresen elvégezni. Az alábbiakban a Pénzcentrum felmérésének tanulságait foglaljuk össze.
