
Pszichológusok szerint érdemes felhagyni a túlzott kedvességgel a munkahelyen
Fontos szempont, ki mennyire őszinte.
Nem feltétlenül éri meg túltolni a cukiskodást a munkahelyünkön
A kedvesség nagyszerű dolog, de visszaüthet, ha az őszinteség elé helyezzük a fontossági sorrendben – legalábbis ha karrierről van szó. Aki a munkahelyén a kedvességet részesíti előnyben a kritika és az őszinteség helyett, az a munkahelyének és a saját előmenetelének is árthat egy friss kutatás szerint.
