Szakszervezet: káros gyakorlat a jelenléti bónusz alkalmazása, különösen járvány idején

Szakszervezet: káros gyakorlat a jelenléti bónusz alkalmazása, különösen járvány idején

A mai napig szedi áldozatait az influenzavírus, amely a statisztikák szerint évente akár 500 ezer ember életébe is kerül. Az influenza évente visszatérő, tömeges megbetegedéseket okozó járvány – kezdi közleményét a Kereskedelmi Dolgozók Független Szakszervezete (KDFSZ).