
Döbbenetes mértékű munkahelyi hiányzás jellemezte az elmúlt évet
Döbbenetes mennyiségű munkahelyi többlethiányzást regisztráltak Magyarországon 2020-ban a koronavírus-járvánnyal kapcsolatos legterheltebb hetekben. A klasszikus év eleji és végi, illetve nyári hiányzási csúcsok mellé egyértelműen megjelent egy tavaszi és egy őszi koronavírus okozta kiugrás is – írja a HRCENTRUM.
