Amikor egy munkatárs távozik, figyelj az ottmaradókra is!

Amikor egy munkatárs távozik, figyelj az ottmaradókra is!

Sokat olvashatunk a munkaerőhiányról és arról, hogy mennyire fontos a munkavállalók megtartása és fejlesztése, valamint a munkavállalói élmény. Na de mire kell figyelni, amikor az emberünk már eldöntötte, hogy elköszön a szervezettől? Mit tehet ilyenkor a vezető, aki elvesztett egy jó szakembert? A Legacy Blog szervezetfejleszési szakembere elemzi a helyzetet.