Óránként egy gyakornok: sikerrel zárult a Telekom rendhagyó toborzási kampánya

Óránként egy gyakornok: sikerrel zárult a Telekom rendhagyó toborzási kampánya

Közel háromszáz hallgató jelentkezett november 14-én a Magyar Telekom 24 órás, egyedülálló kiválasztási programjára, melynek zárultával az eredetileg kitűzött 25 fő helyett 27-en kaptak foglalkoztatási ajánlatot az ország legnagyobb infokommunikációs vállalatánál. Az elérhető digitális megoldásokat innovatív módon alkalmazva a vállalat jelentősen rövidítette és hatékonyabbá tette a toborzási folyamatát.

Teljes kiválasztási folyamat alig 24 óra alatt

Teljes kiválasztási folyamat alig 24 óra alatt

Az ország legnagyobb infokommunikációs vállalata, a Magyar Telekom egyedülálló toborzási megoldással keresi új gyakornokait: a cég 24 órás kiválasztási folyamata során összesen 25 gyakornokot szerződtet, akik a cégcsoport új székházában kezdhetik el építeni karrierjüket. A jelentkezés november 14-én, délben indul és rekordidő alatt, másnap délután derül ki, kik nyertek felvételt a vállalathoz.