
Miért jobbak a vegyes csoportok?
Képzeljük el, hogy egy olyan csoport tagjai vagyunk, melynek fontos döntést kell hoznia. Mit szeretnénk jobban: hozzánk hasonló, velünk egynemű, egykorú, hasonló tapasztalatú, képzettségű társakat, akikkel könnyű egyetértésre jutni, vagy tőlünk különböző csoporttagokat, akik a miénktől eltérő szempontokat is észrevesznek? Melyik felállás lehet a jobb döntés alapja?
