Így gondoskodik a KPMG munkatársai lelki egészségéről

Így gondoskodik a KPMG munkatársai lelki egészségéről

A pandémia és a hatására kialakuló vagy éppen felerősödő trendek sorában a munkatársak egészsége és biztonságérzete a humánmenedzsment és a cégvezetés egyik központi kérdésévé vált. Egyes regionális konfliktusokat leszámítva, csaknem három emberöltő óta ez a járvány az első olyan globális fenyegetettség, amikor a vállalati szféra azt éli meg, hogy a munkatársai veszélybe kerülnek. Ez a jelenség az egyénre irányította a figyelmet, hiszen a legfontosabb hatékonysági tényező maga az ember. A munkatársak testi-lelki egészsége az irodába való visszatéreskor és azt követően is központi szerepet fog betölteni.