Így indult újra a gyártás a Volkswagennél: közel 100 pontból álló tervet dolgoztak ki

Így indult újra a gyártás a Volkswagennél: közel 100 pontból álló tervet dolgoztak ki

Öt hét szünet után újraindították a termelést hétfőn a wolfsburgi autógyárban, a német Volkswagen csoport (VW) legnagyobb üzemében. A 70 ezer munkás közül egyelőre 8000 dolgozik, a szerelősorokon megfelezett ütemben haladnak a megmunkálásra váró gyártmányok – írja a HRCENTRUM.