Biztos, hogy jó az, ha nincsenek konfliktusok a csapatban?

Biztos, hogy jó az, ha nincsenek konfliktusok a csapatban?

„Nálunk minden rendben. Általában mindenben egyet értünk, nincsenek ellenvélemények, mert jól működik közöttünk a harmónia. Vitatkozni nem szoktunk és mindent végrehajtunk aszerint, ahogy az ügyfél vagy a vezetőnk kéri. Hiszen ezt várja tőlünk. Vagy mégsem?” Csikós Tamás szervezetfejlesztő, tréner, coach írása.