
Mi a legalkalmasabb eszköz a dolgozói elégedettség mérésére? És mi biztosan nem az?
A dolgozó nem szereti, a főnök már nem hisz benne, mégis vannak még vállalati kérdőívek. De vajon meddig? És miért? És mégis mit használhatnánk helyettük, ami hatékonyabb lenne?... A G7 utánajárt a problémának.
