
Normális, ha megunom a munkám?
Találkozott már olyan vezetővel/munkavállalóval, emberrel, aki sok év munkavégzés után nem unta kicsit sem, amit csinál? Ha igen, mi lehet a titok? Milyen jó megoldásokat látott a megújulásra?

Találkozott már olyan vezetővel/munkavállalóval, emberrel, aki sok év munkavégzés után nem unta kicsit sem, amit csinál? Ha igen, mi lehet a titok? Milyen jó megoldásokat látott a megújulásra?
