
Egy generáció, amelynek alaphőmérséklete a kiégés
Egy generáció, amely képtelen az olyan hétköznapi teendők elvégzésére, mint egy levél feladása vagy egy orvosi időpont lefoglalása... Fiatalok, akik magukévá tették azt a gondolatot, hogy kemény munkával egyszer a feladatlista is véget érhet, és elérhetnek egy szintet, ahol lesz idő és lehetőség az élet élvezetére. Mindez csupán önámítás lenne? Hova is haladunk pontosan, és milyen áldozatokat hozunk ennek érdekében?
