
Tényleg nő a pálma teher alatt?
Ön szerint is teher alatt nő a pálma? És ami nem öl meg, megerősít? Vagy ezek csak közhelyek, és főleg nevelés és adottság kérdése, hogy mennyire vagyunk lelkileg fittek?

Ön szerint is teher alatt nő a pálma? És ami nem öl meg, megerősít? Vagy ezek csak közhelyek, és főleg nevelés és adottság kérdése, hogy mennyire vagyunk lelkileg fittek?
