
Januári csend: semmittevés, önfejlesztés, megújulás a (hó)takaró alatt
Mi lenne, ha annak látnánk a januárt, ami? Vagyis alkalom, hogy kisebb-nagyobb szünetet tartsunk, illetve, hogy a külső fény helyett mi töltsük meg életünket színekkel és meghittséggel?
