
Mit mondhatunk, ha egy kolléga elsírja magát a munkahelyen?
Szabad-e sírni a munkahelyen? Természetesen minden jogunk megvan hozzá, ahogy más élethelyzetekben is, főként, ha negatív élmény ér vagy valami megérint minket. Mégis, a legtöbbünket kényelmetlenül érinti, ha egy kollégánk elsírja magát. Mit tehetünk, hogyan tudunk a legmegfelelőbben reagálni egy ilyen helyzetben?
