
Miért nem tudunk társalogni, és mit tehetünk ez ellen?
Hányunkkal fordult már elő, hogy töröltünk a Facebookról valamelyik ismerősünket, mert sértő megjegyzést tett politikával, vallással, gyerekneveléssel vagy étellel kapcsolatosan? És hányan ismerünk legalább egyvalakit, akit kerülünk, mert egyszerűen nem akarunk beszélni vele? Napjainkban egyre égetőbb kérdés, hogy miért is nem tudunk beszélni egymással, és hogy mit tehetnénk ez ellen.
