A szendvicsnek a tányérodon a helye, nem a visszajelzési gyakorlatodban...

A szendvicsnek a tányérodon a helye, nem a visszajelzési gyakorlatodban...

Ha beütjük a Google-be, hogy "visszajelzés", vagy "hogyan adjunk visszajelzést" döbbenetes mennyiségű találatot fogunk eredményül kapni. De az elvetemült bloggereket leszámítva miért és ki keres erre annyiszor, hogy 100.000+ magyar nyelvű ötletet találjunk? Miért tartanak erre 1-2 napos nyílt tréningeket, hogy megtanítsanak embereket visszajelezni? Mi ebben a misztérium? A Y2Y blog szerzőjének cikke.

Ezt a kétezer éves üzenetet fogadd meg ma is vezetőként!

Ezt a kétezer éves üzenetet fogadd meg ma is vezetőként!

Mi köze Jézusnak a játékfejlesztéshez és a pozitív vezetői visszajelzésekhez? Megfontolandó gondolatok Fekete Zsombor játéktervezőtől, vállalatvezetési és kommunikációs trénertől arról, hogyan motiválhatjuk és stresszmentesíthetjük eredményesen dolgozóinkat, és mit tanulhatunk ma is vezetőként a kétezer éves vallási tanításokból.

Nem kerül semmibe, mégis felér egy havi fizetéssel. Mi az?

Nem kerül semmibe, mégis felér egy havi fizetéssel. Mi az?

Hallottak már negaholista szerveztekről? Olyan helyekről, ahonnan azért folyik ki a pénz, mert a vezető nem tudja hogy kell pozitívan hozzáállni a dolgokhoz?