
Így adj építő jellegű visszajelzést, ha nem szeretnéd megbántani a munkavállalódat
Érdemes végiggondolni, mikor és mit mondunk.
A szendvicsnek a tányérodon a helye, nem a visszajelzési gyakorlatodban...
Ha beütjük a Google-be, hogy "visszajelzés", vagy "hogyan adjunk visszajelzést" döbbenetes mennyiségű találatot fogunk eredményül kapni. De az elvetemült bloggereket leszámítva miért és ki keres erre annyiszor, hogy 100.000+ magyar nyelvű ötletet találjunk? Miért tartanak erre 1-2 napos nyílt tréningeket, hogy megtanítsanak embereket visszajelezni? Mi ebben a misztérium? A Y2Y blog szerzőjének cikke.
Ezt a kétezer éves üzenetet fogadd meg ma is vezetőként!
Mi köze Jézusnak a játékfejlesztéshez és a pozitív vezetői visszajelzésekhez? Megfontolandó gondolatok Fekete Zsombor játéktervezőtől, vállalatvezetési és kommunikációs trénertől arról, hogyan motiválhatjuk és stresszmentesíthetjük eredményesen dolgozóinkat, és mit tanulhatunk ma is vezetőként a kétezer éves vallási tanításokból.
Nem kerül semmibe, mégis felér egy havi fizetéssel. Mi az?
Hallottak már negaholista szerveztekről? Olyan helyekről, ahonnan azért folyik ki a pénz, mert a vezető nem tudja hogy kell pozitívan hozzáállni a dolgokhoz?
