
„Jó a siker, de tanítani csak a bukás képes”
Nem titkolja, hogy sok belső kudarc után ő maga is negyvenéves korára találta meg azt, ami valóban boldoggá teszi. Saját és látott tapasztalatok alapján ma már előadásokat tart arról, hogy nincs értelme elhazudni a nehézségeket. De vajon akik egyből sikeresek, azoknak is bukniuk kell egyszer? A siker és kudarc egyensúlyát, illetve a túlélési stratégiákat elemeztük Oszkó Péterrel.
Mi hiányzik a magyar cégkultúrából?
A robotok világában a bérelőny már nem előny, és a tehetség is kevés önmagában. Az előrejutás kulcsa az innovációban és a megfelelő cégkultúrában rejlik – jelentette ki Oszkó Péter az október 26-án megrendezett HR Festen.
