
Fenyvesi Klára a Nestlé Hungária új HR-vezetője
A kiemelkedő szakmai pályát bejárt vezető Dúl Máriát váltja a pozícióban.
Bobor Roland a Nestlé szerencsi és diósgyőri gyárainak új igazgatója
24 év után ismét magyar vezető a gyárak élén.
Bérkiegészítést és rendkívüli juttatásokat kapnak a Nestlé Hungária termelésben és ellátási láncban dolgozó munkatársai
Egyedülálló béreket érintő juttatásokat vezetett be a Nestlé Hungária a koronavírus-járvány okozta rendkívüli helyzetben: a termelésben és az ellátási láncban dolgozó munkatársainak nyújtott, átlagosan 10%-os bérkiegészítés mellett többek között bérgaranciát, vállalati kölcsön moratóriumot, ingyenes étkezési lehetőséget, a táppénz és betegszabadság idejére extra bérkiegészítést biztosít a cég a következő három hónapban. Az élelmiszeróriás legfontosabb feladata a munkahelyek megtartása mellett, hogy folyamatosan biztosítsa a termelés zavartalan működését és a fogyasztók igényeinek kielégítését.
Chatbottal erősíti csapatát a Nestlé
Mostantól átfogó tudással rendelkező chatbot segíthet azoknak, akik a Nestlé Fogyasztói Szolgálatához fordulnak kérdéseikkel vagy észrevételeikkel. A Nestella egyedülálló fejlesztésnek számít hazánkban, hiszen a leggyakoribb témák mellett széleskörű ismeretekkel rendelkezik az egész termékportfólióra vonatkozóan.
Új vezető a Nestlé Hungária HR szervezeti egységének élén
2020 januárjától Dúl Mária veszi át a Nestlé Hungária HR igazgatói pozícióját.
