
Munkavállalói elégedettségfelmérés egyszeregy
Tegye fel a kezét az a HR-es, aki még sosem gondolt arra, hogy homokba dugja inkább a fejét, hátha varázsütésre elrepülnek a fejünk felett a gondok. Sok cégvezető is ezért fél munkavállalói elégedettségfelmérést végezni. Hiszen látja, hogy baj van, a fluktuáció csak egyre nő, a LinkedIn profilok kidolgozottabbak már nem is lehetnének, mégsem meri megkérdezni, mi az elégedetlenség oka, mitől félnek a munkatársak, mert akkor már nincs visszaút, cselekedni is kell.
