
Így bővít a legvonzóbb hazai munkáltató
2500 fős bővülést terveznek, de nem aggódnak a munkaerőhiány miatt a kecskeméti Mercedesnél. 2018 szeptemberében nyitja meg kapuit a Mercedes-Benz Akadémia Kecskeméten, ahol 250 fiatal fog gyakorlati képzésben részt venni. Az új központ ugyanakkor lehetőséget ad majd a meglévő munkatársak és vezetők továbbképzésére is – adta hírül a PÉNZCENTRUM.
