Új elnököt avattak a Menedzserek Országos Szövetségénél

Új elnököt avattak a Menedzserek Országos Szövetségénél

A Menedzserek Országos Szövetsége 2020. január 20-án tartotta meg rendkívüli tisztújító közgyűlését, és Kapitány Istvánt, a Shell globális kiskereskedelmi alelnökét választották meg 100%-os szavazati aránnyal a szervezet új elnökének. Az újonnan megválasztott elnök mandátuma március 8-án kezdődik, és három évre szól.

Ismét Szirmák Botond a Menedzserek Országos Szövetségének az elnöke

Ismét Szirmák Botond a Menedzserek Országos Szövetségének az elnöke

A Menedzserek Országos Szövetsége szerdán tartotta tisztújító közgyűlését és - immáron második alkalommal - Szirmák Botondot, a Provident Pénzügyi Zrt. vezérigazgatóját választották meg a szervezet elnökének. A megújult elnökség mandátuma három évre szól.

Kik lettek az Év Menedzserei 2017-ben?

Kik lettek az Év Menedzserei 2017-ben?

Lajkó Ferenc, a Waberer’s vezérigazgatója vehette át az Év Menedzsere díjat a Menedzserek Országos Szövetségének Menedzser Bál és Díjátadó Gáláján.