A munkavállalók is azokat a cégeket részesítik előnyben, akik tesznek a fenntarthatóságért

A munkavállalók is azokat a cégeket részesítik előnyben, akik tesznek a fenntarthatóságért

A klímapolitikai célok eléréséért hozott szabályozások miatt ma már nem mehetnek el szó nélkül a fenntarthatósági törekvések mellett a vállalatvezetők. Nem meglepő az sem, hogy a fogyasztói társadalom és a mai munkavállalói piac szereplői is egyre inkább azokat a cégeket részesítik előnyben, akik (át)látható tevékenységekkel támogatják a fejlődést. A HRFeed cikkjében egy HR szakértő és két, izgalmas területen dolgozó vezető véleményét is megkérdeztük az átalakuló folyamatokról.