
„Teljes mértékben már nem fogunk visszatérni az eredeti állapotokhoz”
Most nagy dózisban kapjuk, hogy milyen lesz a digitális jövő. A vállalatoknál márciusban pár nap alatt kellett levezényelni a teljes digitális átállást, hiszen számos cégnél – ahol megtehetik – otthonról dolgoznak a kollégák. Hogyan ment? Melyek voltak a legnagyobb szervezeti és vezetői kihívások? Erről kérdezte a Kincentric Magyarország ügyvezetője Iparági kihívások és válaszok címmel indított online meetupsorozatában a cég- és HR-vezetőket.
