
Meglepő, de a cégek többségénél nincs karácsonyi ünnepség
A magyar vállalkozások kevesebb, mint fele tart valamilyen hivatalos karácsonyi eseményt, pedig a munkavállalók többsége szívesen látogat el ezekre, és jó alkalomnak tartja őket a kollégák megismerésére. A felük barátokat is talált már a céges rendezvényeken. Az ismerkedés mellett gyakori tapasztalatnak számít a túlzott italfogyasztás, a veszekedések kialakulása és a romantikus kapcsolatok létesítése is a Profession.hu legújabb felmérése szerint, amelynek eredményeiről a HR Feed számolt be.
