
„Kell az emberek szaga”
Kovács András Péter – közismertebb nevén KAP – a karantén szimbólumarca lett. A mai napig kétmillió kattintást elért „Itthon maradok” című rapdalával, ugyanis a közvélekedés szerint még a hivatalos szerveknél is többet tett azért, hogy a magyar emberek komolyan vegyék a korlátozásokat és otthon maradjanak. Így aztán kíváncsi lettem, hogy a karantén legtöbbet idézett arcaként ő maga hogyan élte meg az elmúlt hónapokat, mi hajtotta, mi törte le, és milyen jövőt prognosztizál. Karanténinterjú, természetesen a személyes találkozás mellőzésével.
