Amikor jobb lemaradni...

Amikor jobb lemaradni...

Rengeteg inger ér minket, az információk és események tengerében élünk. Mit tengerében, inkább ez már óceán. De hiába szeretnénk mindig mindenhol jelen lenni és mindenről értesülni, ez lehetetlen küldetésnek ígérkezik. Bizonyos események és információk elszalasztása szorongással tölthet el minket. Legalábbis eddig csak erről az oldalról közelítették meg a kutatók a témát, viszont mára már egyre jobban körvonalazódni látszik, hogy van előnye is annak, ha néha „kivonjuk magunkat a forgalomból”. Ez pedig a JOMO, vagyis a „joy of missing out.”